Odwiedź nas na  facebook.com/rts                 Masz pytania? Zadzwoń do nas:  91 461 55 77  lub napisz   biuro@rtsnarzedzia.pl

RTS Narzędzia Szczecin

Wszystkie kategorie

ROOKS OK-03.0020 Prostownik Elektroniczny, Inteligentny Smart 6/12V Lcd

ROOKS OK-03.0020 Prostownik Elektroniczny, Inteligentny Smart 6/12V Lcd

Opis

ROOKS OK-03.0020 Prostownik Elektroniczny, Inteligentny Smart 6/12V Lcd

 

Opis produktu

SMART to prostownik automatyczny, który jest przeznaczony do bezpiecznego, indywidualnego i profesjonalnego ładowania akumulatorów w samochodach, motocyklach, łodziach, skuterach o napięciu znamionowym 12V oraz 6V

Urządzenie może być używane w domu, garażu lub serwisie. Maksymalne natężenie prądu ładowania wynosi 4A.

Prostownik służy do ładowania akumulatorów o następującej konstrukcji: WET / GEL / AGM / MF / EFB / CA. Prostownik działa w 10-stopniowym procesie ładowania oraz posiada funkcję podtrzymania napięcia akumulatora, w długim okresie czasu. Prostownik obsługuje akumulatory o pojemności: od 6 V / 1,2 Ah do 6 V / 14 Ah lub od 12 V / 1,2 Ah do 12 V / 140 Ah. Prostownik posiada 6 trybów ładowania do różnych akumulatorów, dzięki temu umożliwia naładowanie akumulatora niemal w 100%.Prostownik doskonale działa również w zimę. Posiada specjalny program do ładowania w niskich temperaturach.

Prostownik jest wyposażony w mikrokomputer (MCA) i po wyborze odpowiedniego trybu ładowania, sam rozpozna stan i napięcie akumulatora i dostosowuje odpowiednie parametry ładowania (napięcie, natężenie i czas). Doskonały system PULS-MATIC stworzony jest do regeneracji a nawet częściowego odsiarczania płyt akumulatora.

Prostownik jest w pełni bezpieczny, w przypadku wyboru nieprawidłowego trybu ładowania lub jeśli akumulator jest uszkodzony, ładowanie nie rozpocznie się. Wyświetli się błąd ładowania.

 

 

Do pobrania: 

Instrukcja obsługi

Katalog ROOKS

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
×

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Chętnie na nie odpowiemy.

 91 461 55 77     biuro@rtsnarzedzia.pl


GÓRA